TELEST, spol. s r.o.

Aktuality

Listopad 2015 - Telefony OpenStage v nabídce Telestu

Díky nové telefonní ústředně můžeme našich zákazníkům nabídnout nejmodernější telefonní přístroje řady OpenStage. Konkrétně se jedná o modely 15 T, 20 T, 40 T a 60 T. Zákazníci je mohou získat k pevné telefonní lince formou pronájmu nebo koupě. Navštivte Telest v přízemí 21. budovy a přijďte si vyzkoušet digitální telefony 21. století.

Září 2015 - Klasická telefonní služba také mimo areál

Klasická telefonie má své výhody, kterými předčí telefonování přes internet (VoIP). Jako novinku oznamujeme dostupnost klasické pevné linky ve Zlíně i mimo areál Baťa. Službu zajišťuje naše mateřská společnost AVONET díky své nové spolupráci s Cetin. V případě zájmu, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení. Zákazník může mít hlasové služby a spolehlivý internet přes jedno pevné vedení.

Únor 2015 - Nový DSLAM v síti TELEST

Máme dobrou zprávu pro všechy zájemce o rychlý internet v průmyslovém areálu Svitu ve Zlíně. Díky nasazení nového DSLAMU Huawei v naší síti nabízíme nové internetové tarify xDSL Profi. Nasazená technologie VDSL2 zvládá rychlosti až 100/50 Mb/s (download/upload). Náš nejrychlejší plošně nabízený tarif připojení k internetu má rychlost 60/10 Mb/s. Rychlosti nových terifů jsou podle naší zkušenosti dostatečné pro většinu zákazníků v našem areálu. Pokud potřebujete symetrickou linku nebo linku rychlejší, kontaktujte prosím naše zákaznické centrum.

Srpen 2014 – Nová internetová konektivita

Zákazníci našich internetových služeb nyní využívají zálohovanou konektivitu našeho nového dodavatele, kterým je společnost AVONET, s.r.o. Aktuálně máme k dispozici dostatečnou kapacitu na optickém 1 Gb/s portu přímo ve 21. budově areálu, což umožňuje zrychlení internetu stávajícím zákazníkům a poskytuje dostatečný prostor pro zákazníky nové. 

Červenec 2014 - Nové výkonné mailové servery

Veškeré e-mailové schránky našich zákazníků byly přesunuty na nové řešení, které využívá oddělené servery pro příjem a odesílání pošty, podporuje protokoly POP3 i IMAP včetně zabezpečených protokolů POP3S a IMAPS a nabízí komfortní přístup k poště přes WWW prohlížeč. Velikost jednotlivé schránky byla navýšena na 1 GB.

Červen 2014 - AVONET vlastníkem TELESTu

Novým vlastníkem společnosti TELEST, spol. s r.o. se stala společnost AVONET, s.r.o., IČ 25322478, se sídlem Krátká 219, 763 26 Luhačovice. Společnost TELEST, s.r.o. je dceřinou organizací společnosti AVONET, s.r.o. Změnou vlastníka nedochází v platných právních vztazích ke změně smluvní strany. Vstupem nového majitele dochází k rozšíření telekomunikačních služeb a zvýšení konkurence v areálu bývalé továrny firmy Baťa.

Oprava telekomunikačního kabelu Zlín-Rybníky

Dne 23.11.2011 bude z technických důvodů prováděna oprava telekomunikačního kabelu v části průmyslového areálu  - Rybníky. Pro hladký průběh realizace a zajištění kvality opravy nelze vyloučit krátkodobé přerušení poskytovaných služeb, max. po dobu 60 minut.

Děkujeme za pochopení.

Servisní odd.
TELEST, spol. s r.o.
třída Tomáše Bati 21, 760 01  Zlín
+420 577 528 999
+420 602 757 707

Služby Telefonní služby
Připojení k internetu
Služby ústředny
Pobočkové ústředny
Strukturovaná kabeláž
Docházkové systémy
Další informace O nás
Reference
Kontakty
Copyright © TELEST, spol. s r. o. | Člen skupiny AVONET